Casa En Nono A 200 Metros Del Lago
När du bor i Casa En Nono A 200 Metros Del Lago Las Rabonas kan du besöka Dique La Viña, som ligger cirka 4 km bort.
Inom 10 minuter med bil från denna villa hittar du Balneario La kiva, medan Museo Rocsen ligger ungefär 15 minuters bilresa bort. Villan ligger inom 4,1 km från Iglesia San Juan Bautista.
Gästerna kan äta middag på restaurangen Lonca Hue del Lago, som ligger mindre än 100 meter bort. Den närmaste flygplatsen är Cordoba, som ligger 165 km från boendet.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Husdjur tillåtna
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Gratis Wi-Fi i rummet
- Terrass
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Casa En Nono A 200 Metros Del Lago till Cordoba flygplats?
Flygplatsen Cordoba ligger 165 km från Casa En Nono A 200 Metros Del Lago. - ❓
Finns det ett kök på Casa En Nono A 200 Metros Del Lago?
Ett komplett kök finns på Casa En Nono A 200 Metros Del Lago. - ❓
Är husdjur tillåtna i Casa En Nono A 200 Metros Del Lago?
Gästerna får bo på Casa En Nono A 200 Metros Del Lago med sina husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Casa En Nono A 200 Metros Del Lago?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Casa En Nono A 200 Metros Del Lago. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Las Rabonass viktigaste landmärken, inklusive Iglesia San Juan Bautista (4 km), Museo Rocsen (7 km) och Enchanted Valley Water Park, som finns inom 10 minuters bilresa.